Dijital Baskı

Dijital ortamda bulunun görsel veya metinlerin çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğine dijital baskı denir. Dijital baskı, materyaller üzerine baskı yapmanızı sağlayan birçok farklı yöntemden sadece biridir.

Dijital Baskı

Dijital ortamda bulunun görsel veya metinlerin çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğine dijital baskı denir.Dijital Baskı Firması. Folyo Baskı , Vinil Baskı , Poster Baskı , Branda Baskı, Oneway Vision Baskı , Kupa Baskı , Tshirt Baskı.

Dijital Baskı

 

Dijital baskı, modern reklamcılığın en büyük kullanım araçlarından biridir.
Bilgisayar ortamında hazırlanmış fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine uygulamasına denir.

Bilgisayarda oluşturulan dataların, fotoğrafların, dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan yöntemdir. Bu bir şirket için oluşturulmuş reklam çalışması olabilir.  işletmeler için ucuz baskı sağlamaya yardımcı olur. Broşür tabela ve afiş ana kullanım alanlarındandır. Günümüz koşullarında şirketlerin reklam yapması için en ekonomik yoldur.
Hızla ve kolayca basılacak bir tasarım oluşturmak, Kullanılan yazılım programları ve baskı makineleri sayesinde her zamankinden daha kolay ve tüm işletmeler için büyük önem taşımaktadır.

Firmamız afiş, billboard, pankart ve tabela gibi dış ve iç mekan tüm reklam görsellerini dijital ortamdan istenen metaryellere en hızlı ve kaliteli bir biçimde aktarırız. fiyat ve bilgi almak için bizi arayın 

Modern makina parkurumuz, deneyimimiz ve kaliteli işçilik ile iç mekan ve dış mekan dijital baskı işlerinizde yanınızdayız.

DİJİTAL BASKININ OFSET BASKIYA GÖRE AVANTAJLARI NELERDİR?
UYGUN MALİYET : Dijital baskı kalıp gerektirmez ve ofset baskı gibi kurulum maliyeti yoktur. Minimum adet sınırı da yoktur. Bu yüzden özellikle düşük adetlerde maliyet ofset baskıya göre çok düşüktür.

HIZ : Kalıp hazırlığı olmadığı için dijital baskı daha kolay ve hızlı bir çözümdür.

BASKI KALİTESİ : Dijital baskı kalitesi bu alanda teknolojinin hızla ilerlemesine paralel olarak sürekli artmakta ve ofsete yaklaşmış durumdadır.

KİŞİSELLİK : Dijital baskılı reklam afişleri kişiye özel basılabilmektedir. Her bayiye veya bölgeye özel, farklı içerikli reklam ürünleri bastırabilirsiniz.

 

 

biz sizi arıyalım

Lütfen form alanlarını eksiksiz bir şekilde doldurunuz.