Hakkımızda

yediyirmidörtReklam, pazarlama, organizasyon

Hakkımızda

YEDİYİRMİDÖRT  Grup, 2009 yılında Latif Günaydın tarafından kurulan ve geliştirilen, bünyesinde bulunan 8 alt kategori ile bir markanın ya da organizasyonun pazarlama, reklam,Açıkhava Reklamcılığı, marka yaratma, dijital, sosyal medya, prodüksiyon,organizasyon ve investment alanlarında faaliyet gösteren bir şirkettir.
Grup, farklı çalışma alanlarında hizmet veren, 100'kişiyi aşkın ekibiyle, alt tedarikçileri ve operasyon ofisleriyle faaliyetlerini sürdürüyor
Kısacası YEDİYİRMİDÖRT Grup, bir markanın ihtiyaç duyduğu her şeyi tek elden yapabilecek, özellikle reklam ve pazarlama alanlarında her şeye hükmedebilecek bir şirkettir.

Çözüm ürettiği markalara değer katmak ve geleceğin iletişim tasarımı perspektifine yön vermek amacıyla 2009 yılında kurulan YEDİYİRMİDÖRTREKLAM ; sektörünün öncüsü birçok kurum ve kuruluş için efektif iletişim stratejileri geliştiren tam hizmet reklam ajansıdır.
 
İstanbul'un merkezi tam donanımlı tasarım stüdyolarında; Görsel Tasarım, Kurumsal Kimlik, Web Hizmetleri, Video Prodüksiyon, Müzik Prodüksiyon, Fotoğraf Prodüksiyon, Organizasyon ve Danışmanlık konularında proaktif iletişim çözümleri üreten YEDİYİRMİDÖRTREKLAM, tüm hizmetlerini tek bir çatı altında sunuyor.
 
Kurumsal bütünlüğü esas alan iletişim tasarımlarıyla, çözüm ortağı olduğu markalar için katma değer yaratıyor; sürekli değişen ve gelişen küresel iletişim dinamiklerine uygun stratejiler geliştirerek maksimum verim alınmasını sağlıyor.
Bu güne kadar çalıştığımız yüzlerce firma için kurumsal kimlikler tasarladık, yeni markalar oluşturduk, kampanyalar hayata geçirdik, pazarlama stratejileri ürettik. Yaratıcılığımız ve deneyimlerimizle değere değer kattık.Değişmeyen tek şey heyecanımız, işimize duyduğumuz ilgi ve sevgi, iş ortaklarımıza yaşattığımız başarı ve gurur duyguları.


1-Ölçü Keşif
Tecrübeli ekibimiz sizin de önerileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ölçüleri yerinizde alır.
2-Grafik Tasarım
Profesyonel grafik tasarım ekibimiz işinizin baskıya özel tasarımını yapar.
3-Projelendirme
Satış temsilcilerimiz işinizi projelendirir ve size dönüş yapar.
4-Tasarım Onayı
Size iletilen tasarım ve maliyete onay vermeniz beklenir.
5-Planlama
Onayınız alınır alınmaz işiniz planlama aşamasına geçer ve adım adım takip edilir.
6-Üretim
İmalat, tasarım aşamasından organize edilerek montaja kadar deneyimli kadromuzla kısa ve Hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.
7-Lojistik & Nakliye
İşiniz Türkiye geneline kendi araçlarımız ile, Yurtdışına ise anlaşmalı kargo şirketleri ile teslim edilir.
8-Montaj & Bakım
Uzman montaj ekibi işinizin planlandığı şekilde montajını yapar, bakımlarını sağlar.
9-Müşteri Memnuniyeti
İsteklerinizin tam olarak yerine getirip getirilmediği her birim tarafından ayrı ayrı sorgulanır.

biz sizi arıyalım

Lütfen form alanlarını eksiksiz bir şekilde doldurunuz.